Kurumsal1991 yılında RONA Ltd. Şti. olarak İzmir’de kurulan şirketimiz 1992 yılı itibariyle “PUFF” ve “SOFTY” markalarıyla küçük bir atölyede klozet kapağı üretimine başlamıştır. 1998 yılında, gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurarak, aynı sektörde üretim yapmakta olan SİM D.T.M. Ltd. Şti. satın alarak üretim faaliyetini İstanbul’a taşımıştır.

           Teknolojiyi takip ederek üretim sürecini geliştiren tesisimiz; istikrarlı yatırım ve büyümeyle, klozet kapağı sektöründe yıllık 2.000.000 adet kapasiteyle Dünyanın en iyi klozet kapağı üreticilerinden biri haline gelerek kısa zamanda sektörünün parlayan yıldızı olmuştur.

          SİM; Türkiye’de ve Dünya’da 54 ayrı firma için “Özel Marka” üretimi yapmaktadır. Üretim kapasitesinin %85 'inden fazlasını Avrupa, Orta Asya ,Afrika ve Güney Amerika’da faaliyet gösteren birçok ulusal ve uluslararası şirketler, zincir mağazalar ve yapı marketler ile seçkin projelere ihraç etmektedir.

           Ulusal ve uluslararası deneyimi, esnek ve yüksek üretim kapasitesi, kalite belgeleriyle onaylanmış yüksek ürün kalitesi, sürekli yenilenen zengin ürün portföyü, müşteri odaklı yüksek servis kalitesiyle birikim ve uzmanlığını tasarım, ürün geliştirme, üretim, üretim tesisi ve servis kalitesine yansıtıp müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak fark yaratmaktadır.

             Halihazırda “SOFTY”, “RONA”, “VANNALUX” Tescilli markalarıyla İstanbul Güneşli ve İkitelli’de        5000 m2’lik alanda banyo ve sıhhi tesisat malzemelerinin üretim, pazarlama ve satışını yapmaktadır.Genel Müdür : Ertan TOPALOĞLU

Taahhüt edilen sermaye miktarı: 1.0000.000,00 TL

Ödenen sermaye miktarı: 1.000.000,00 TL.

Şirketin MERSİS numarası: 0770011279000015  

Ticaret unvanı: SİM DAYANIKLI TÜKETİM MAMÜLLERİ SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Merkezi, İKİTELLİ ADRESİ